Wymiana rozrządu w radomskim ASO czy nie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wawerek45
    Classic
    • 2012
    • 4

    Wymiana rozrządu w radomskim ASO czy nie?

    1.4
  • stoku
    Classic
    • 2010
    • 12

    #2
    Wymiana rozrządu w radomskim ASO czy nie?

    Kupiłem Octavię II 1,9 TDI z 2005 r z przebiegiem 85kkm.
    Podchodzi wymiana paska rozrządu i zastanawiam się gdzie go zrobić czy w ASO w Radomiu,czy w jakimś doświadczonym zakładzie.ASO podobno daje gwarancje na 2lata.
    Może napisze ktoś kto robił to w ASO na Wernera jak tam jest z solidnością.
    Ktoś mi polecał też Geotest przy Warszawskiej w Radomiu.
    Pomóżcie

    Komentarz

    • lpawlak
      Drive
      • 2009
      • 64

      #3
      Witam
      mój ojciec serwisuje u nich od nowości o1 z 2004 roku w tym momencie ma 212tys przebiegu więc parę razy robił rozrząd i jak narazie nie było problemu.
      ja w swojej O2 też robiłem u nich rozrząd w styczniu tego roku własnie w okolicy 90tyś km i jest ok. Generalnie ja rocznie nie przejeżdżam nawet 10tyś ale mam zamiar na przeglądy jeździć właśnie do nich i wbijać w książkę serwisową zawsze to będzie lepiej znaleźć kupca pomimo ze w najblizszym czasie nie zamierzam mojej skodinki sprzedawać
      1.9TDI BXE 144.8KM 322.5 Nm by MR Motors

      Komentarz

      • lukaszzie
        Ambiente
        • 2010
        • 103

        #4
        koledzy ja w serwisie bylem ostatnio ale we wrocku elcar i mistrz serwisu mowi ze 1 rozrzad wymienia sie przy 120 tys km w 1.9 tdi oct 2 bylem w szoku ale tak widocznie jest moja ma juz 199 tys teraz i robilem przeglad to mi tylko wspomnial ze za ok 20 -30 tys km rozrzad ale kazalem im wymienic od razu bo nie bede jezdzil co 3 miesiace do nich i wbil mi nastepny przeglad rozrzadu za 120 tys km to juz sam nie wiem o co chodzi wy wymieniacie juz przy 90 tys km a mi mowia ze przy 120 tys a mam od nowosci auto serwisowane
        Skoda Forever jednak
        Vw Golf I II III
        Opel Omega C
        Peugeot 206 HDi
        Vw Golf V 1,9 tdi 90 koni
        Citroen C5 2.0 Hdi Audi A8 2001 D2 3.3 TDi
        Skoda Octavia II 2005 elegance kombi
        Skoda Octavia II 2009 FL 1.9 TDi
        VW Golf VI 2011 1.6 Tdi
        Skoda Octavia II FL RS kombi

        Komentarz

        • stoku
          Classic
          • 2010
          • 12

          #5
          "juz sam nie wiem o co chodzi wy wymieniacie juz przy 90 tys km a mi mowia ze przy 120 tys a mam od nowosci auto serwisowane"

          Moja sytuacja jest taka,że autko ma już 5 lat a jeszcze nie przejechało 90kkm,więc muszę wymienić rozrząd.Materiały z których wykonany jest rozrząd,rolki itp starzeją się z upływem czasu a nie chcę ryzykować.
          Szkoda że mam tak daleko do DobregoGrzesia,a może w Radomiu jest ktoś z podobnym podejściem do szkodek.

          Komentarz

          • waylander
            Classic
            • 2006
            • 35

            #6
            Ja serwisuję swoje auto w ASO w Radomiu i jak na razie to jest jedyne ASO Skody, do którego nie mam uwag. Na innych kilka razy "sparzyłem się" typu "trzeba wymienić turbo, bo samochód ma przebieg 200.000 km" (to był jedyny powód), albo olej jest z beczki i na fakturze jest 5 litrów mimo tego, że tyle nie wchodzi do silnika a brakującej połówki nie dają na dolewki, itd. Jeżdżę do Radomia chociaż mam dalej niż do Warszawy :-).

            W czasie przeglądu auta w Radomiu zgłosiłem, że centralny nie zamyka bagażnika. W Warszawie najprawdopodobniej zaproponowano by wymianę zamków (miałem tego typu akcje), a tutaj przeczyszczono zamek i naprawa kosztowała chyba kilkanaście PLN.

            Komentarz

            Pracuję...